Modne suknie ślubne w 2021 roku
Kosmetyka

Modne suknie ślubne w 2021 roku

2020 rok był bardzo trudny dla branży ślubnej z powodu pandemii koronawirusa. 2021 rok jest pełen nadziei, iż sytuacja ta nieco się unormuje i wszystko powoli wróci do normy. Moda ślubna nie spoczęła na laurach i przygotowała na ten rok wyjątkowo kobiece i eteryczne suknie ślubne. Ponadto w trendach głęboko osadzone będą również sukienki koronkowe o zmysłowym kroju oraz tradycyjne księżniczki. Oto spis najważniejszych trendów w 2021 roku.

Boho trend

Śluby w stodołach, wianki na głowach oraz koronki nie ustępują już od kilku sezonów. Wiele Panien Młodych odnajduje się w sukniach typu boho. Wszystko to spowodowane jest naturalnym i delikatnym lookiem, który prezentuje się dobrze praktycznie na wszystkich kobietach. W zależności od upodobań suknie te mogą być bardzo dziewczęce bądź bardziej zmysłowe, podkreślające kobiece atuty. W 2021 najmodniejsze będą suknie z aplikacjami z motywami roślinnymi, prezentujące zwiewny i tiulowy dół oraz górę z haftami.

Mniej znaczy więcej

W tym roku bardzo modne będą również proste i minimalistyczne suknie ślubne. Wyróżniają się wyjątkowym krojem, który nadaje charakter całej stylizacji. Taka suknia nabiera fasonu dzięki rozcięciu na nodze lub plecach albo geometrycznemu dekolcie. To doskonała opcja dla kobiet, które dobrze czują się w klasycznych kreacjach bądź nie lubią się zbyt wyróżniać. Skromna sukienka daje ogromne pole do popisu w dodatkach. Świetnie komponuje się z nią roślinna ozdoba na włosy.

Modne suknie ślubne w 2021 roku

Shine like a diamond

Kobiety, które lubią błyskotki z powodzeniem mogą postawić na błyszczącą suknię. Fajnie prezentuje się tiulowa spódnica wypełniona mieniącymi się cekinami czy koralikami. Góra sukienki powinna być wówczas bardziej błyszcząca. Migoczące suknie ślubne są absolutnym hitem tego sezonu weselnego.

Sukienka w stylu księżniczki

To rodzaj sukienki, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze znajdzie się taka Panna Młoda, która marzy o typowej księżniczce. Taka suknia jest najbardziej efektywna – nic tak nie wzbudza zachwytu jak obcisły gorset i rozłożysty dół. W 2021 występuje ona z aplikacjami w roślinne motywy. Suknia w stylu księżniczki może być tiulowa, atłasowa, koronkowa czy też w cekiny – wszystko w zależności od upodobań i gustu przyszłej Panny Młodej. Wbrew pozorom jest to bardzo uniwersalna sukienka, gdyż może różnić się dekoltem czy wybranymi zdobieniami.

Koronki wracają do łask

Kiedyś koronki kojarzyły się wszystkim głównie z firanami, dziś na dobre zagościły w modzie ślubnej. Wszystko dzięki księżnej Kate, której sukienka ślubna zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Od tej pory koronka kojarzy się już wszystkim z suknią ślubną. Jest wiele wariantów – koronka może występować tylko na górze, dole bądź występować w formie total looku. Koronkowe sukienki występują w stylu boho bądź dworskim. Koronka dodaje niezwykłego uroku i szyku. Jest ona uzmysłowieniem kobiecości, każda kobieta w niej będzie prezentowała się niezwykle zmysłowo.

Materiał przygotowany z Evita - Twoje suknie ślubne.